Rosyjska niezależna gazeta „To koniec” traci licencję.
Rosyjska niezależna gazeta "To koniec" traci licencję.

Koniec dla Rosyjskiej Niezależnej Gazety „To Koniec”

Rosyjska niezależna gazeta „To Koniec” straciła swoją licencję, co oznacza, że jej wydanie zostało zatrzymane. Gazeta była jednym z najważniejszych źródeł informacji w Rosji, które zajmowało się krytykowaniem władz i kwestiami społecznymi.

Powody utraty licencji

Gazeta straciła swoją licencję po tym, jak wydała artykuł, w którym krytykowała władze za ich postępowanie w sprawie pandemii COVID-19. Artykuł zawierał szczegółowe informacje na temat tego, jak rząd radzi sobie z pandemią, a także wskazywał na niedociągnięcia w systemie opieki zdrowotnej. Władze uznały to za naruszenie ich praw i postanowiły zamknąć gazetę.

Reakcja społeczności

Reakcja społeczności na decyzję władz była bardzo negatywna. Wielu ludzi uważa, że władze naruszyły prawo do wolności słowa i próbują zamknąć gazetę tylko dlatego, że krytykowała ich postępowanie. Wielu ludzi postanowiło wyrazić swoje niezadowolenie protestując przed siedzibą gazety.

Co dalej?

Jest jeszcze za wcześnie, aby powiedzieć, co stanie się z gazetą. Wiadomo jednak, że jej redaktorzy będą musieli szukać nowego sposobu na publikowanie swoich artykułów. Niektórzy twierdzą, że mogliby oni spróbować publikować swoje artykuły online, ale nie wiadomo, czy rząd pozwoli im to robić.